Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_t47g4kl4sqt9bkdabrb7hjv4j6, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/bssguvenlik.com.tr/httpdocs/wp-content/themes/pusula/settings.php on line 5 FScan – 405 Konteyner ve Tır Tarama Cihazı | BSS Güvenlik Sistemleri
0 216 660 10 17
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

FScan – 405 Konteyner ve Tır Tarama Cihazı

31 Ocak 2019
1 kez görüntülendi
FScan – 405 Konteyner ve Tır Tarama Cihazı

Konteyner & Tır Kontrol Sistemimiz, diğer sistemlerden bağımsız çalışacak şekilde geliştirilmiş ve tasarlanmıştır yüksek kaliteli, yeni ve çok fonksiyonlu bir Güvenlik Kontrol Tarayıcısıdır. Özellikle hızlandırıcıları, dedektör sistemleri, görüntü algoritmaları dünya lideri kalitesinde geliştirilmiştir. Sistem, Gümrüklerde, Yük Treni İstasyonlarında, Limanlarda ve özel bölgelerde, özellikle konteyner, kamyon, kamyonet ve diğer araçların güvenlik denetimlerinde kullanılmaktadır. Yazılımın güçlü işlevi ve net görüntüleme teknolojisi sayesinde , araçlar açılmadan, konteynerlere veya araçlara gizlenmiş her türlü yasaklanmış ürünün hızlı bir şekilde bulunmasına yardımcı olmaktadır.

Ürün Katalogu

 

Ürün Özellikleri
  • Çok sıralı dizi dedektörler, yüksek algılama hızı ile yüksek görüntü kalitesi ve zorlu ortama dayanıklılık.
  • Dual enerji görüntüleme teknolojisi ile, organik, inorganik ve karışık malzemeleri farklı renklerde göstererek tespit edebilmektedir.
  • Ultra büyük ölçekli, birbiri içine geçmiş malzemelerin verilerinin yüksek bir hızla elde edilmesi, denemin doğruluğunu ve sistem güvenilirliğini arttırmaktadır.
  • Sürücü araçtan ayrılmadan, hızlı bir şekilde içinden geçerken tarama yapabilen Otomatik Sürücü Ayırt etme teknolojisi.
  • İsteğe bağlı ilave özellikler: plaka tanıma, konteyner RFID etiketi okuma, radyoaktif madde algılama.
  • Geçişlerin verimliliğini artırmak için veri aktarım ve veri depolama platformunun network üzerinden arşivlenmesi.
  • Diğer hizmetlerle veri paylaşımı ve sistem entegrasyonu için diğer sistemlerle koordineli çalışacak kolay ve anlaşılır sistem arayüzü.
  • Tüm Sinyal Haberleşme sistemi, EMC problemlerini ortadan kaldıran fiber opk üzerine kuruludur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_t47g4kl4sqt9bkdabrb7hjv4j6, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0